Urodziny miasta na sportowo, czyli Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza zakłady pracy oraz instytucje do aktywnego świętowania 746 urodzin Miasta Żory. Z tej okazji organizowany jest Halowy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory.

Piłkarskie rozgrywki odbędą się w niedzielę 25 lutego w hali sportowej MOSiR w Żorach przy ul. Folwareckiej 10. - Udział w turnieju to doskonała okazja do wyłonienia najbardziej usportowionego zakładu pracy czy instytucji miejskiej, promocja aktywności sportowej, a także stworzenie doskonałej zabawy wpływającej na integrację zespołu – zachęca do wzięcia udziału w imprezie MOSiR Żory. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mosir.zory.pl

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Żory

Najnowsze:

Konsultacje społeczne ws. projektu „Gminy z dobrą energią"

Prezydent Miasta Żory zaprasza  mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych projektu Regulaminu naboru wniosków i realizacji projektu pn. „Gminy z dobrą energią" - wymiana urządzeń grzewczych w budynkach mieszkalnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

4 maja Punkt Paszportowy będzie nieczynny

W piątek 4 maja 2018 roku nie będzie można załatwić spraw związanych z wydawaniem paszportu w Punkcie Paszportowym, znajdującym się przy ul. Bramkowej 28 w Żorach.

Awaria telefonu w Ośrodku Interwencji Kryzysowej

Osoby, które chciałyby w najbliższych dniach skontaktować się z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Żorach powinny skorzystać z tymczasowego numeru telefonu komórkowego. Związane jest to z awarią linii telefonicznej w OIM.

Rodzinna zabawa podczas „Biegu Nadziei”

Już w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Parku Cegielnia biegacze i miłośnicy Nordic Walking wezmą udział w Charytatywnym „Biegu Nadziei”.

Urząd Miasta stawia na e-usługi

Dzięki dofinansowaniu unijnemu w Urzędzie Miasta Żory wdrożonych zostanie 8 e-usług publicznych, które umożliwią zdalną interakcję z klientami.